Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Mědirytina s barevnou akvatintou na papíře, 25 x 43 cm, rámováno, značeno v desce vpravo dole CB, signováno vpravo dole Cyril Bouda, list č. 58. Autor viz T 1/83,2/756, TD 32, V 1/281, Ch 1/200, NEČVU 1/82.